ברוכים הבאים

בית דרך חיים, הבית לחיים בריאים בנמל תל אביב, מזמין אתכם לעצור את השגרה, להירגע, לשים את הגוף שלכם במרכז ולטפל בעצמכם, הכל למען בריאות הגוף והנפש. בואו להרגיש טוב יותר איתנו, עם מבחר עיסויים מאת מיטב המומחים. לתאום התקשרו אלינו ל- 03-6044044

2005 Since

פתחנו את הבית בקיץ 2005 בחלק הצפוני של נמל תל אביב, מול הים התיכון, על רקע הנוף של קו החוף, הירקון ומתחם הנמל. מאז בחרנו עבורכם בטיפולים המוצלחים ביותר והקמנו את צוות המטפלים הטוב ביותר, והכל באווירת רוגע ובריאות.

Today

אצלנו ממתינים לכם מיטב המטפלים והטיפולים, הכל כדי שתוכלו למצוא את מה שנכון עבורכם, תוך הקשבה, נתינה וניסיון רחב: עיסוי שוודי, רקמות עמוק, שיאצו, רפלקסולוגיה או אבנים חמות. הטיפולים נערכים בחדרי טיפולים פרטיים או זוגיים, בשתי קומות המתחם, והם מיועדים עבורכם- כדי שתהיו בריאים, מאוזנים, רגועים ושלווים יותר .

הנחה למבוטחי "כללית מושלם"

כמבוטחי "כללית מושלם" תיהנו אצלנו מהנחה של 50% ויותר על מגוון הטיפולים הנערכים במקום, כפוף לזכאות ועד 10 טיפולים בשנה: רק 145 ₪ לעיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, שיאצו, הריון (מהשבוע ה- 15), ורקמות עמוק (במקום 320 ₪). רק 160 ₪ לעיסוי באבנים חמות (במקום 320 ₪). משך העיסוי: 50 דקות.