ברוכה הבאה

בית דרך חיים, הבית לחיים בריאים בנמל תל אביב, מזמין אותך לעצור את השגרה, להירגע, לשים את הגוף שלך במרכז ולטפל בעצמך, הכל למען בריאות הגוף והנפש שלך. בואי להרגיש טוב יותר איתנו, עם מבחר עיסויים מאת מיטב המומחים.

2005 Since

פתחנו את הבית בקיץ 2005 בחלק הצפוני של נמל תל אביב, מול הים התיכון, על רקע הנוף של קו החוף, הירקון ומתחם הנמל. מאז בחרנו עבורך בטיפולים המוצלחים ביותר והקמנו את צוות המטפלים הטוב ביותר, והכל באווירת רוגע ובריאות.

Today

אצלנו ממתינים לך מיטב המטפלים והטיפולים, הכל כדי שתוכלי למצוא את מה שנכון עבורך, תוך הקשבה, נתינה וניסיון רחב: עיסוי שוודי, רקמות עמוק, שיאצו, רפלקסולוגיה או אבנים חמות. הטיפולים נערכים בחדרי טיפולים פרטיים או זוגיים, בשתי קומות המתחם, והם מיועדים עבורך- כדי שתוכלי להיות בריאה, מאוזנת, רגועה ושלווה יותר . בנוסף, במקום קיים מתחם אירועים בו מתקיימים כנסים, ימי עיון, הרצאות וסדנאות, הכל בהתאמה אישית לך ולאורחייך.

הנחה ללקוחות "כללית מושלם"

כלקוחת "כללית מושלם" תהני אצלנו מהנחה של 50% על מגוון הטיפולים הנערכים במקום, כפוף לזכאות ועד 10 טיפולים בשנה: רק 135 ₪ לעיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, שיאצו, הריון (מהשבוע ה- 15), ורקמת עמוק. (במקום 270 ₪), רק 150 ₪ לעיסוי באבנים חמות (במקום 300 ₪). משך העיסוי: 50 דקות.

Slide Slide Derech Haim