• הנחיות כלליות

  רצוי לבוא לטיפול שבעים, אך לא מיד אחרי ארוחה, כשהראש "נקי מרעשים", וכשאתם רגועים ונינוחים. לאחר הטיפול, מהטיפול רצוי להתעורר בהדרגה, לשתות מים ולא למהר. רצוי לא להיחשף לשמש אחרי טיפול בשמנים המעורבים בתמציות ארומטיות. אנו ממליצים שלא לעשות פעילות גופנית לפחות מספר שעות לאחר הטיפול.

  הטיפול מתאים כמעט לכולם, אך אנו לא מטפלים בנשים בהריון מתחת לשבוע 15, או נשים שעברו ניתוח קיסרי בחודשיים האחרונים, ובאנשים שעברו ניתוח אחר בחצי שנה האחרונה. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לסובלים ממחלת לב פעילה, לחץ דם גבוה או לא מאוזן, ובאנשים עם הפרעות בזרימת הדם.

  הטיפול מתבצע בלבוש תחתון (אנו לא מבצעים טיפולים בעירום), על מיטת טיפולים, עם שמן/ חמאה איכותיים, אשר מזינים, מבריקים ומגמישים את העור. נבקש להסב את תשומת לבכם לכך שהשמן עלול להכתים/ ללכלך ציוד אישי ולכן אנו ממליצים להגיע אלינו בלבוש/ ציוד פשוט הניתן לניקוי בקלות. הטיפולים, כמו יתר הפעילויות ב"בית דרך חיים" מיועדים הן לגברים והן לנשים.

  לתשומת ליבך, במקום לא קיימות מקלחות.

 • טיפול המשכי

  לטיפול יש אפקט מצטבר, לא רק לגוף אלא גם לנפש, ולכן חשוב להגיע לטיפול לא רק במועדים מיוחדים, אלא כדרך חיים. אפשר להגיע אפילו כל שבוע. לעסוקים במיוחד מומלץ להגיע פעם בחודש לפחות. הטיפול ההמשכי, מעבר להיותו מהנה במיוחד, הוא בעל השפעה מצטברת של ניקוי רעלים מהגוף, ועשוי לסייע בשיפור תפקוד האברים הפנימיים, היציבה, תחושת החיוניות, הכח ואף מצב הרוח.

 • איך מגיעים אלינו?

  ביתן 27, מתחם צפוני, נמל תל אביב.
  כתובתנו ב- Waze "בית דרך חיים נמל תל אביב".
  ניתן להגיע אלינו ברכב דרך הכניסה הצפונית של נמל תל אביב. רחוב "כיכר פלומר". הכניסה למתחם היא הצומת שמפגיש בין רחוב התערוכה, רחוב הירקון ורחוב דיזינגוף.
 • שעות הפעילות שלנו

  א'-ה': 08:30-22:00

  ו': 08:30 עד הצהריים

 • מדיניות ונהלים – טיפולים

  יש להגיע רבע שעה לפני כל טיפול.

  במידה וברשותכם שובר – יש למסור את מספר השובר במעמד ההזמנה, ולהביאו עימכם לטיפול. לא ניתן לתאם טיפול עם שובר במחיר בסבסוד כללית מושלם, אלא במחיר מלא. התשלום עבור טיפול למבוטחי כללית מושלם הינו מול המקום ולא דרך חברת שוברים חיצונית.

  לטיפול שיאצו/סדנת עיסוי זוגית- יש להגיע בלבוש קל ונוח. כל שאר הטיפולים הטיפול מתבצע בלבוש תחתון (אנו לא מבצעים טיפולים בעירום), על מיטת טיפולים, עם שמן/ חמאה איכותיים, אשר מזינים, מבריקים ומגמישים את העור. נבקש להסב את תשומת לבכם לכך שהשמן עלול להכתים/ ללכלך ציוד אישי ולכן אנו ממליצים להגיע אלינו בלבוש/ ציוד פשוט הניתן לניקוי בקלות.

  עיסוי שוודי/ רקמות עמוק/ אבנים חמות/ הריון- נערכים בלבוש תחתון. במקרה של הגעה לטיפול ללא לבוש תחתון- לא ייערך טיפול.

  עיסוי לנשים הרות- החל מהשבוע ה- 15. עיסוי לנשים לאחר לידה- 3 שבועות לפחות ממועד הלידה במקרה של לידה רגילה, 8 שבועות לאחר ניסוח קיסרי.

  התשלום עבור הטיפול מתבצע במועד הזמנת הטיפול.

  החזר כספי יינתן בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 בניכוי 5% משווי העסקה על פי חוק.

  אין לאחר לטיפולים – משך הטיפול מקוצר בהתאם לאיחור. אי הגעה לטיפול שתואם תחשב כטיפול שמומש. ייתכנו שינויים של עד 15 דקות במועד הטיפול.

  אנא הקפידו להגיע ללא תכשיטים/ ציוד יקר/בעל ערך/ ביגוד/ הנעלה עדינים. השמן עלול להכתים/ ללכלך ציוד אישי. "בית דרך חיים" אינו אחראי על אובדן/ חפצי ערך ותכשיטים/ ביגוד/ ציוד אישי במהלך הביקור במקום והטיפול.

  לתשומת ליבכם הכניסה למתחם הינה למטופלים בלבד, ללא מלווים, ללא בעלי חיים וללא תינוקות.

  בימי שישי לא ניתן לבחור מראש את מין המטפל (מטפל/ת). בימים א-ה- ניתן, בתאום מראש.

 • ביטול/שינוי טיפולים

  שינוי מועד טיפול / קביעה מחדש של טיפול יהיו בהודעה מראש של לא פחות מ-48 שעות לפני מועד הטיפול.

  ביטול או קביעה מחדש של טיפול פחות מ-48 שעות לפני מועד הטיפול – תגרור חיוב של 100% מערך הטיפול או שווי השובר.

  במקרה של אובדן שובר – יידרש תשלום מלא כנגד מחיר השובר.

 • טיפול שנרכש באמצעות 'כללית מושלם' אינו ניתן להעברה לאחר

  עד 10 טיפולים מסובסדים למבוטח במסגרת ביטוח "כללית מושלם", כפוף לזכאות. טיפולים שלא ימומשו עד סוף שנה אזרחית יועברו אוטומטית למימוש הזכאות הביטוחית של השנה הבאה.